Roboos Media – kas tas ir?

Sveicināti,

Es (Rolands) vēlos jums beidzot izstāstīt stāstu kā īsti ir cēlies ”Roboos Media”.

Vārds ”Roboos” ir cēlies no komandas dalībnieku pirmo divu burtu savienošanas – (Ro)lands, (bo)ze, (os)kars.

Ideja par komandas un tās nosaukuma radīšanu radās nejauši,  kādā parastā vakara pastaigā pa mežaparku kopā ar Rolandu un Bozi.  Toreiz Rolands mēģināja uz sitiena sacerēt smieklīgu dziesmas tekstu balstoties uz jau esošās Aināra Mielava dziesmas ”Tu saviļņoji mani”.  Protams, bija nežēlīgākā rēka par tekstu. Rolands un Boze vēl mēģināja nodziedāt šo tekstu, kas izklausījās pavisam dramatiski, labā nozīmē. (Vēl ir saglabājies mobīlā tel. skaņas ieraksts) 😀

Izdomājot dziesmas tekstu un piedziedājumu, kā arī pat video klipu,  jaunajiem izpildītājiem vajadzēja dot vārdu. Tā nu Rolands sāka klusām domāt, Bozei neko pat nesakot, un izdomāja jaunās grupas nosaukumu – Roboos. Bozei Rolanda ideja ļoti iepatikās un tā nu viņi abi kopā sāka domāt – ko darīt tālāk.

Pa ceļam uz mājām idejas ar jaunā komandas vārda ”Roboos’ iesaistīšanu visādās aktivitātēs bija milzums daudz – to visu vajadzēja piefiksēt. Tāpēc pat radās ieviest ”Roboos kladi”, kur rakstīt šis visas trakās idejas.

Laikam ejot uz priekšu un patstāvīgi sazinoties savā starpā, Rolands un Boze vienojās, ka jaunajai ”Roboos” komandai ir jādarbojās Freeskate/ Freeride un Aggressive skrituļslidošanā nozarē, jo jau agrāk Rolands sāka interesēties par Roller Freeskate/ Freeride skrituļslidošanas veidu, bet Boze ar Aggressive Inline. Pēc kāda laika arī Oskars mums beidzot pievienojās un mēs bijām pilnā sastāvā. Nedaudz vēlāk, mums jau bija pieeja pie video kameras un foto kameras – mēs bijām gatavi rosīties!

Mēs braukājam, mācāmies, rakstam, filmējam, fotogrāfējam.

Rolands

Advertisements

One Response to Roboos Media – kas tas ir?

  1. MazaisMelnaisĻaunais saka:

    Vaine? :D:D:D::D,un mani griņčij tu nepierakstiji – kā rakstiji man skaijpā :/!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: